تاسیسات برق-تاسیسات برق صنعتی-تاسیسات برقی ساختمان-تاسیسات برقی هوشمند

تاسیسات برق

بخشی از تاسیسات موجود در واحدهای صنعتی و ساختمانی به منظور توزیع برق هستند. در واقع منظور از این تاسیسات، فرایند طراحی، آماده سازی و پیاده سازی سیستم های مرتبط با انرژی الکتریکی در محیط ساختمانی و مراکز صنعتی مانند برق رسانی، روشنایی، هوشمند سازی ساختمان، تغذیه اضطراری و … می باشد.

تاسیسات برق صنعتی و ساختمانی به طراحی، آماده سازی و پیاده سازی سیستم های مرتبط با انرژی الکتریکی در محیط ساختمانی و مراکز صنعتی مانند برق رسانی، روشنایی، هوشمند سازی ساختمان، سیستم اعلام حریق، نصب چاه ارت، صاعقه گیر و دستگاه ها و سیستم روشنایی، تغذیه اضطراری و … گفته می شود.

تاسیسات برقی هوشمند

امروزه با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی در صنعت برق، از سیستم های هوشمند در سیستم های موجود در کارخانه و سیستم روشنایی ساختمان ها و هوشمند سازی ساختمان ها استفاده می شود.

تاسیسات برق صنعتی

تاسیسات برق صنعتی درباره چگونگی به کار گرفتن شبکه سه فاز و تجهیزات قدرت مانند ژنراتور ها، موتور های سه فاز و ترانس های قدرت و کنترل این ها در جهت پیشبرد اهداف صنعتی خود می باشد.

بعضی از این سیستم ها تنها مختص تاسیسات صنعتی نمی باشند، مانند برق تک فاز که در هر دو شاخه اصلی برق صنعتی و ساختمانی کاربرد دارد.

تاسیسات برق صنعتی
تاسیسات برق صنعتی

تاسیسات برقی ساختمان

به منظور طراحی و پیاده سازی سیستم روشنایی، هوشمند سازی ساختمان (تاسیسات برقی هوشمند)، نصب سیستم های حفاظتی مانند سیستم ارتینگ، صاعقه گیر و … در ساختمان و ایمن کردن محیط به کار گرفته می شود.

تاسیسات برق ساختمان
تاسیسات برقی ساختمان

شرکت سازه پایدار آرمان نیرو (سپانیرو) با بیش از یک دهه تجربه و بهره گیری از مهندسین توانمند و با انگیزه در حوزه برق و الکترونیک آماده ارائه خدمات در حوزه تاسیسات برق صنعتی، تاسیسات برقی ساختمان و تاسیسات برقی هوشمند می باشد.

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button