سیستم ارتینگ پالایشگاه

برای مقابله با خطر آتش سوزی لبه ها، صنعت از نوارهای فلزی موسوم به “شنت” استفاده کرده است که پوسته و سقف مخزن را به صورت الکتریکی در چندین مکان پیوند می دهد. متأسفانه ، پیوندی که این شنت ها ایجاد می کنند قابل اعتماد نیست و خطر بیشتری برای قوس های پایدار ایجاد می کند:

Retractable Grounding Assembly
 1. زنگ زدگی ، رسوبات مومی و رنگ می تواند دیواره داخلی پوسته را پوشانده باشد.
 2. سقف شناور می تواند کمی از مرکز خارج شده و برخی از شنا ها را از پوسته جدا کند. در تلاش برای برطرف کردن این کاستی ها ، امکانات از بسیاری از روش های دیگر استفاده شده است. اما همه این روش ها از نقایص مشابهی رنج می برند و به طور معمول دارای امپدانس نامعقول بالایی هستند ، خصوصاً در هنگام وقوع رعد و برق.
  کاهش قابل ملاحظه خطر قوسهای پایدار نیاز به اتصال مطمئن ، تمام وقت ، امپدانس کم و مقاومت کم بین پوسته مخزن و سقف دارد. علاوه بر این ، اتصال باید بدون توجه به شرایط دیواره مخزن کار کند.

سیستم زمین گیر rga تنها راه حلی است که در تأمین نیازهای کاهش خطر موثر است:

 1. کابل زمینی جمع شده و بافته شده سطح آن را به حداکثر می رساند و طول آن را با هشت سقف شناور تنظیم می کند ، کمترین امپدانس / مقاومت ممکن را تضمین می کند.
 2. RGA تحت تأثیر وضعیت مخزن قرار نمی گیرد زیرا RGA و کابل پیچ و مهره می شوند و در مکان های مطلوب پوسته مخزن و سقف شناور قرار می گیرند.
 3. سیستم ارتینگ پالایشگاه
  سیستم ارتینگ و صاعقه گیر پالایشگاه

  در صورت استفاده صحیح ، چندین RGA بر روی هر مخزن مسیرهایی با امپدانس پایین را برای تخلیه ایمن جریان صاعقه فراهم می کنند.
  برای مقاومت در برابر خوردگی ، حلقه از فولاد ضد زنگ ساخته می شود و کابل مسی قلع می شود. RGA به گونه ای طراحی شده است که به راحتی بر روی هر مخزن موجود ، حتی آنهایی که در حال کار هستند ، مقاوم سازی شود. بازرسی آن نیز آسان است و به گونه ای طراحی شده است که نگهداری آن بسیار کم است.
  برای تضمین بهترین سطح کاهش خطر ، متغیرهایی که می توانند امپدانس سیستم را تحت تأثیر قرار دهند باید مورد به مورد ارزیابی شوند.
  برای دریافت پیشنهاد برای تعداد RGA های پیشنهادی تسهیلات خود ، با نماینده فروش منطقه ای یا مدیر فروش تماس بگیرید.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button