قیمت صاعقه گیر

قیمت صاعقه گیر

قیمت سیستم حفاظت در برابر صاعقه با توجه به شعاع پوششی که پشتیبانی می کنند متفاوت می باشند. هرچه سیستم شعاع بیشتری از محیط اطراف خود را پوشش دهد، به همان نسبت قیمت صاعقه گیر بیشتر خواهد بود. علاوه بر این صاعقه گیرها به دو دسته صاعقه گیر اکتیو (صاعقه گیر اکتیو) و پسیو تقسیم بندی می شوند که دسته صاعقه گیر اکتیو به نسبت قیمت بالاتری دارند. برندهای مختلف هم با توجه به تکنولوژی مورد استفاده آنها سیستم های حفاظت در برابر صاعقه با قیمت های متفاوتی را روانه بازار می کنند.

شرکت سازه پایدار آرمان نیرو نماینده انحصاری صاعقه گیر آیدیتک (Aiditec Lightning Protection) محصول کشور اسپانیا می باشد. لیست قیمت صاعقه گیر aiditec و متعلقات جانبی آن (قیمت شمارنده صاعقه گیر آیدیتک) را در ذیل این پست قرار می دهیم و به صورت دوره ای با تغییر قیمت ها، به روز خواهیم کرد. جهت اطلاع از قیمت های لحظه ای با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

کاتالوگ صاعقه گیر آیدیتک را نیز می توانید از طریق لینک ذیل دریافت نمایید.

sepaniro-کاتالوگ-صاعقه-گیر-آیدیتک

قیمت صاعقه گیر آیدیتک

به روز شده به تاریخ 98/07/11

قیمت صاعقه گیر آیدیتک 
ردیف مدل شعاع پوششی قیمت فروش
۱ R۱۵ ۳۰ متر 109/000/000 ریال
۲ R۲۵ ۵۵ متر 113/000/000 ریال
۳ R۵۵ ۷۵ متر 127/300/000 ریال
۴ R۷۵ 120 متر 141/060/000 ریال

قیمت شمارنده صاعقه گیر آیدیتک

شمارنده صاعقه گیر یکی از متعلقات مهم سیستم حفاظت در برابر صاعقه می باشد که در جدول ذیل قیمت شمارنده صاعقه گیر aiditec آورده شده است.

به روز شده به تاریخ 98/07/11

شمارنده صاعقه گیر آیدیتک 
ردیف مدل قیمت فروش
۱ شمارنده صاعقه گیر aiditec 27/620/000 ریال

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه انتخاب صاعقه گیر مناسب با محل مورد نظر جهت نصب و قیمت آنها با کارشناسان گروه سپانیرو تماس حاصل فرمایید.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button