اطلاعات پروژه

اجرای تاسیسات برق سوله های صنعتی

اجرای تاسیسات برق سوله های صنعتی

اشتراک: fbtwpr

فرآیند کار

شرح پروژه

اجرای تاسیسات برق سوله های صنعتی مشتمل بر عملیات مختلفی می شود که اجرای آنها در کنار یکدیگر منجر به تکمیل پروژه مربوط به تاسیسات برق می گردد. از جمله این موارد می توان به کابل کشی، سیم کشی، طراحی تابلو برق های مورد نیاز، طراحی نقشه روشنایی سوله ها و اجرای آن طبق نقشه، اجرای سیستم برق رسانی اختصاصی جهت استفاده ماشین آلات، نصب و راه اندازی سیستم نورپردازی بدنه بیرونی، نصب و راه اندازی تجهیزات ایمنی و …. اشاره کرد.

انتخاب نوع چراغ ها در اجرای تاسیسات برق سوله های صنعتی به عوامل متعددی بستگی دارد. برخی سوله ها به چراغ های با شار نوری بالا و زاویه تابش رو به پایین نیاز دارند که با توجه به موقعیت و کاربرد سوله باید از انواع لامپ های سدیمی استفاده کرد. همچنین ارتفاع سوله از دیگر مسائل تاثیر گذار در انتخاب نوع لامپ ها در اجرای روشنایی سوله می باشد.

استراتژی

تاسیسات برق سوله های صنعتی پس از تهیه نقشه های فنی توسط مهندسان گروه سازه پایدار آرمان نیرو (سپانیرو) با استفاده از مواد اولیه مرغوب و استاندارد با برندهای معتبر و مورد نظر کارفرما اجرا می گردد. لازم به ذکر است که تمامی مراحل طراحی و اجرا تحت نظر ناظر کارفرما و تاییدیه ایشان صورت می گیرد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پروژه های اجرایی با کارشناسان فنی گروه تماس بگیرید.

Call Now Button