اطلاعات پروژه

کابل کشی 20 کیلو ولت

کابل کشی 20 کیلو ولت
فرآیند کار

شرح پروژه

کابل کشی

کابل کشی با هدف برقراری ارتباط بین مصرف کننده و دستگاه های فرمان انجام می گیرد. کابل ها انواع مختلفی دارند که متناسب با نوع کاربرد، بایستی مورد استفاده قرار گیرند. این کار به روش های مختلفی اجرا می گردد که انتخاب روش اجرایی نیز بر اساس محل مورد نظر و کاربرد آن متفاوت می باشد. در برخی از پروژه ها کابل های برق را داخل لوله های فولادی، در برخی دیگر درون کانال های حفاری شده و در برخی نیز در کنار دیوار قرار می دهند. به حالت دوم اصطلاحا کابل کشی زمینی گفته می شود. در این روش کانالی به عمق 30 متری حفاری کرده، دیواره های آن را با بتن پوشانده و کابل ها را درون آن قرار می دهند.

کابل کشی 20 کیلو ولت

از جمله پروژه های گروه سپانیرو، کابل کشی 20 کیلو ولت می باشد که معمولا با هدف اصلاح و بهینه سازی توریع برق انجام می گیرد.  افزایش ضریب اطمینان شبکه برق از دیگر اهداف اجرا می باشد. پروژه فوق مربوط به نیروگاه بوده و به صورت زمینی اجرا شده است.

 

 

استراتژی

کابل کشی 20 کیلو ولت پس از تهیه نقشه های فنی توسط مهندسان گروه سازه پایدار آرمان نیرو (سپانیرو) با استفاده از مواد اولیه مرغوب و استاندارد و همچنین انواع کابل مناسب با کاربرد پروژه با برندهای معتبر و مورد نظر کارفرما اجرا می گردد. لازم به ذکر است که تمامی مراحل طراحی و اجرا تحت نظر ناظر کارفرما و تاییدیه ایشان صورت می گیرد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پروژه های اجرایی با کارشناسان فنی گروه تماس بگیرید.

Call Now Button