سیستم ارتینگ مخازن سوخت

برای شرکت  نفتی برخورد رعد و برق یک تهدید قابل توجه برای هر کسی که در زمینه های نفتی کار می کند تهدید می کند. استفاده از صاعقه گیر  می تواند به محافظت از تجهیزات و سازه های شما کمک کند. ایران در 5 کشور برتر دارای مخازن ذخیره سازی است ، زیرا آنها می توانند باعث ایجاد صدمه به ساختمان ها شوند و باعث خرابی دستگاه های الکترونیکی شوند. با این حال، بهترین راه برای به حداقل رساندن این تهدید از طریق استفاده از تجهیزات است که ارائه می دهد دولت از هنر حفاظت از رعد و برق است. در اینجا تنها چند دلیل وجود دارد که چرا شرکت های نفتی تگزاس در این تکنولوژی سرمایه گذاری خوبی دارند

sepaniro-صاعقه گیر
صاعقه

1 محافظت از کارمندان در شرایط طوفان و رعد و برق در سایت نفتی ( حفاظت در برابر صاعقه صاعقه گیر ) کار خطرناکی است . همیشه طوری که طوفان از محل عبور می کند، به دنبال سرپناه است. استفاده از سیستم های حفاظت از رعد و برق در ایران می تواند اقدامات امنیتی بیشتری را انجام دهد و به جلوگیری از آسیب های رعد و برق در منطقه برسد. حفاظت از کارکنان از این برخود صاعقه  ضروری است. مهم است که هر کارمند از پروتکل های ایمنی استاندارد برای جلوگیری از حوادث غم انگیز پیروی کند.

2 حفاظت از تجهیزات سایت نفتی یکی دیگر از مزایای استفاده از تجهیزات حفاظت از رعد و برق خاص در ایارن این است که این یک راه عالی برای کاهش خطر آسیب به تجهیزات نفتی مانند چراغ های سایت، سیستم های SCADA و دیگر سازه های واقع در محل است. برخورد آذرخش  مستقیم یا نزدیک می تواند باعث نابود کردن تجهیزات نفتی و خاموش شدن خطوط شود، که می تواند به تعمیرات پائین و خرابی های غیر منتظره منجر شود. با این حال، سرمایه گذاری در یک سیستم حفاظت از صاعقه  ( سیستم صاعقه گیر ) ، سرمایه گذاری قابل توجهی برای هر شرکت نفتی است.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button